Home
 
Articles Archive
Oto słowa od recenzenta, który testował tę zabawkę. Dał jej ocenę 10 na 10 pkt. Czy rozciąga dupę? Czy nadaje się do fistingu?
1496 days ago
 
Sling kojarzy się przede wszystkim z zabawa fistową, gdy fistee (pasyw) leży w slingu z nogami uniesionymi do góry i zawieszonymi w kostkach (łydkach) w uzdyprzypięte do odciągów bądź stelaża i z zagłówkiem z tyłu głowy. Taka pozycja jest bardzo komfortowa dla fistee, gdyż całkowicie może rozluźnić ciało i pozwolić na penetrację i jest komfortowa dla fistera, bo ma pełen dostęp do dziury, wolne ręce, może działać na siedząco lub stojąco.
1520 days ago
 
Fistetykieta jest zbiorem prostych zasad, którymi powinniśmy kierować się podczas przygotowywania, w trakcie i po zabawie fistingowej. Tekst podzielony został na Rozdział 1. Ogólne – z zasadami postępowania, które mają zastosowanie w każdej fistingowej okoliczności oraz Rozdział 2. Domówka oraz 3. W Klubie, w których doprecyzowano niektóre zasady ze względu na specyfikę miejsc, w których sesja fistingowa ma się odbyć. Wykorzystaliśmy także doświadczenie wielu osób, które w imprezach brały i biorą udział oraz trzech fajnych, klimatycznych lokali. Na koniec znajduje się plik PDF do pobrania i tam dodatkowe rozdziały: 4. Wezwanie pomocy, czyli o tym, jak skutecznie wezwać pomoc. Rozdział 5. Używki a prawo – krótka wykładnia problematyki karalności za posiadania używe
1520 days ago
 
Articles